Історія Crazy

Я Валерія Колтурі (Божевільна власниця). Ви можете знайти мою пристрасть у кожному божевільному предметі. Я завжди докладав усіх зусиль до того, щоб ти відчував себе по-іншому в божевільному одязі, кожного разу, коли виходиш з дому ... Коли ти в горах або коли ти просто мрієш бути там!

Я народилась в Борміо, прекрасному районі термальних купалень із понад 1000-річною історією, захищеному італійськими Центральними Альпами провінції Сондріо ​​на 1200 метрів над рівнем моря. Моє дитяче життя було розділене між шкільними та спортивними зобов’язаннями. Школою моєї юності був гірськолижний клуб Alta Valtellina. Бігові лижі, мої дружні стосунки, тренування, все оберталося навколо змагальних зобов’язань. Однак, будучи молодою дівчиною, я грав у ляльки і мав пристрасть створювати для них ексклюзивні предмети ... їхній одяг. Як відомо, усі ляльки для дівчат однакові та однорідні, і саме з цим я завжди хотів битися. Звідси все починалося ... цікавість, увага до деталей, модне натхнення, поєднання кольорів, вибір тканин. Період ляльок незабаром минув, але якщо ви живете в горах на додаток до щоденних завдань, ви вирішили стати спортсменом. Життя стає вихором; школа, швидкий обід, тренування, випробування, змагання, розчарування та успіхи, це все, що ознаменувало роки моєї юності. Коли я змагався, я також виявив ті самі проблеми, що бачив із ляльками. Маленькі спортсмени, одягнені у «солдатики» з неадекватними продуктами, неправильних розмірів, непрактичних кольорів, невідповідних тканин та холоду ... це ще більше стимулювало мою уяву, творчість та цікавість. Я почав створювати власний одяг для тренувань та змагань. Не було планування, не було маркетингу, лише пристрасть. Чим більше я творив, тим цікавішим ставав. Потім я купив свою першу швейну машину, з великим успіхом розробляв, винаходив та експериментував ... Я закінчив школу, і хоча змагальний дух приносив мені велике задоволення в минулому, наприклад, перемога в чемпіонаті Італії, це вже не те, що мене хвилює . Я обрав найскладніший шлях, щоб слідувати своїй мрії, створити ідеальний технічний одяг для тих видів спорту, які я люблю. Я знав, що для досягнення успіху мені доведеться відірватися від „норми”. Я бачив лише ті самі продукти, що походять від кількох звичних ідей, без душі. Я хочу, щоб мій одяг мав душу, був дзеркалом того, хто його носить. Я хочу відійти від звичайних тканин і хочу відійти від стандартних "чорно-червоних" кольорів ... Я хочу мати можливість використовувати свою фантазію, і моя фантазія - це те, чим я користувалася, і саме це дозволило мені отримати до цього моменту, і це все ще хвилює мене та надає мені можливості продовжувати цю подорож. Я створив компанію, завжди думаючи про те, що ти носиш мій одяг. Дизайнерський центр та значна частина виробничої майстерні завжди знаходились у моєму прекрасному рідному місті. Мої товари поширюються у понад 150 вибраних магазинах Італії, і ви можете знайти їх у 7 зарубіжних країнах. Мій одяг, вам може сподобатися чи не сподобатися, він може вас збудити чи, можливо, ні, але одне, з чим ви погодитесь, це те, що він відрізняється від усього, що ви можете знайти. Я роблю надзвичайний одяг ... думаючи про вас і про прекрасні моменти, які ви в них переживете.

Коли я перебуваю в горах і бачу, як ви їх носите, я пишаюся, і мені приємно бачити, що є такі люди, як я, які хочуть бути унікальними ... і Божевільними.

Дівчинка, що народилася в горах, з мрією!

Валерія Колтурі

Швидке та легке

Швидке та легке, наша філософія ... За вивченням, дослідженням та безпекою швидкості, адже із “гоночного” світу народжується досконалість

Божевільний завжди був синонімом швидкого та легкого. Ми в Crazy винайшли конкурентний одяг для гірських лиж. Ми виросли з секундоміром у руках. Ми є партнерами спортсменів з високими досягненнями і є найбільшими відкривачами таланту. Але дозвольте сказати вам те, чого ви не очікували ...

Ми також любимо підніматися на гори, насолоджуючись краєвидом бити доріжку і рухати легкий порошок, який щойно осів навколо сосен, можливо, після великого снігопаду. Ми вважаємо, що кожен може вільно насолоджуватися горою найкращим чином, як він вміє. Ми не встановлюємо правил чи рекомендацій, і, звичайно, ми не змушуємо любителів гір ставати гонщиками на гірських спусках у костюмах. Ми вважаємо, що, проте, і ми впевнені, яким би способом ви не вибрали насолоду від гори, це слід робити з максимальною безпекою та комфортом. Crazy Line для гірськолижного туру має дві основні характеристики: він розпочався для потреб спортсменів, але перероблений у бренд, який враховує потреби всіх типів любителів гір. Існує загальна потреба для всіх нас, любителів гір, почуватись настільки добре, наскільки ми можемо фізично, зберігаючи сухість, безпеку, тепло та комфорт, а також виглядати на горі як можна краще. Багато брендів пропонують лінії одягу та пропагують використання найкращих тканин та найкращих аксесуарів, але після перевірки етикетки одягу ... Дуже мало хто пропонує правильну фурнітуру та найкраще технічне рішення. Дуже мало хто здатний розробити унікальний стиль, який виділяє вас, змушує почувати себе адекватно і в той же час почуватись комфортно. Вибір за вами!

Crazy - це сімейна компанія, де дизайн, стиль та всі вироби створені власницею Валерією Колтурі. Випробування одягу проводяться внутрішньо ... нами, або іноді за участю наших шалених друзів, спортсменів та відгуків таких любителів гір, як ти. Ми використовуємо тканини компаній, які більше дбають про якість продукції, а не про маркетинг. У горах ми знаємо, як швидко їхати, але ми також вміємо цінувати гірські часи .... і ваші!

Швидкий і легкий, наш девіз

... будь божевільним!

Ручна робота

У Crazy ми все це робимо самі! У світі, де глобалізація бере верх. Ми продовжуємо постійно підтримувати виробництво, дизайн та експлуатацію тут, в Італії.

Глобалізація змусила компанії переїхати за кордон, і багато брендів, які спочатку були створені в Європі, змогли зберегти свої адміністративні офіси в межах ЄС. Ми в Crazy, як добрі мешканці гір, залишились у нашій первісній долині в італійських Альпах. Ми налаштовані продовжувати працювати і виробляти наш бренд одягу тут, в альпійських долинах. Ми сподіваємось задовольнити нашу світову базу клієнтів, залишаючись вірними своїй спадщині та пишаючись нашими традиціями.

У Тріано, в провінції Сондріо, в гирлі долини Берніна ви знайдете наш адміністративний та виробничий штаб. У нас понад 40 працівників, серед них багато професійних спортсменів та експертів на гірських схилах. Усі дослідницькі та проектні групи працюють внутрішньо, і всі вони твердо керуються власником компанії Валерією Колтурі. Поруч з адміністративними офісами знаходиться виробнича майстерня. Тут одяг виготовляють із застосуванням передових машин та новітніх технологій, щоб гарантувати, що процеси наклеювання, вишивки, відбитків, плоских швів відповідають найвищим стандартам і що всі виробничі операції управляються на одному майданчику.

Колекції розвиваються з ідеї, тоді ми обговорюємо товар, а потім готуємо зразки продуктів. Потім ці зразки тестуються в реальному середовищі, де ми отримуємо зворотній зв’язок та вносимо необхідні зміни, що дозволяють створити зразок товарної лінійки. Після кампанії продажу кінцева продукція виготовляється для продажу. Хоча цей процес може здатися простим, насправді він досить складний. Постійно стає важче знайти високоякісних виробників, і саме тому ми контролюємо, управляємо та виконуємо кожен етап технологічної лінії.

... будь божевільним!

Откройте для себя всю продукцию нашего каталога.

В наличии наша Летняя и Зимняя коллекции.

crazy-logo-21

Я займався біговими лижами і вирішив використовувати накопичений досвід для виробництва кращої технічної одягу для гір.

Поворотним моментом для CRAZY стало створення першого «скі-альпіністського костюма», який ми розробили з нуля.

Контакти

Шоурум тимчасово закритий

Телефон: +38 063 200 7264‬
Телефон: +38 097 857 5655‬

Догори